Hattın harita üzerinde güzergahı
San. "Staryy Krym"
→
ul. Parashyutnaya
San. "Staryy Krym" → ul. Parashyutnaya
ul. Parashyutnaya → San. "Staryy Krym"
See route stops on the map
CloseService Directions
San. "Staryy Krym" → ul. Parashyutnaya
ul. Parashyutnaya → San. "Staryy Krym"
Operating dates and week days
Weekdays
Whole year
Timetable
08:00, 10:00, 12:00, 15:00, 17:00
Operating dates and week days
Weekends
Whole year
Timetable
08:00, 10:00, 12:00
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs 2 (Staryy Krym - Pervomayskoe)
Geçtiği sokaklar:
ulitsa Lenina - ulitsa Gor'kogo - ulitsa Brat'ev Stoyanovykh - ulitsa Svobody - ulitsa Lenina - ulitsa Shosseynaya - Proletarskaya ulitsa - Sovetskaya ulitsa - ulitsa Burul'cha - ulitsa Parashyutnaya
Toplu Taşıma Dairesi:
GUP RK "Krymtrolleybus"
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 14.1 km
Duraklar: 21
The length of the trip line №2: 14.51 km
Duraklar: 21
Duraklar: San. "Staryy Krym" → ul. Parashyutnaya
Duraklar: ul. Parashyutnaya → San. "Staryy Krym"
Yorumlar :