Hattın harita üzerinde güzergahı
See route stops on the map
CloseOperating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
06:05 - 22:10 every 10 min
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs 5
Geçtiği sokaklar:
Sadovaya ulitsa - prospekt Lenina - ulitsa Ostrovskogo - ulitsa Frunze - ulitsa Kosmonavtov - Krasnoarmeyskaya ulitsa - ulitsa Ermaka - ulitsa Zhukovskogo - ulitsa Parkhomenko - ulitsa Pobedy - prospekt Mira - prospekt Lenina - Sadovaya ulitsa
Toplu Taşıma Dairesi:
AP "Ob″edinenie "Soyuz-NT"
Ek Bilgi:
Polukol'tsevoy marshrut
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 12.22 km
Duraklar: 29
Duraklar: TTs "Rayt" → TTs "Rayt"
Yorumlar :