Hattın harita üzerinde güzergahı
Yukon Av/Kmart Drwy
→
St George Ferry
Yukon Av/Kmart Drwy → St George Ferry
St George Ferry → Yukon Av/Kmart Drwy
See route stops on the map
CloseService Directions
Yukon Av/Kmart Drwy → St George Ferry
St George Ferry → Yukon Av/Kmart Drwy
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
04:32 - 07:30 every 18 min
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs S91
Geçtiği sokaklar:
Yukon Avenue - Independence Avenue - Richmond Avenue - Platinum Avenue - Marsh Avenue - Richmond Hill Road - Merrymount Street - Travis Avenue - Forest Hill Road - Harold Street - Bradley Avenue - Victory Boulevard - Bay Street - Ferry Terminal Viaduct
Toplu Taşıma Dairesi:
Metropolitan Transportation Authority
Ek Bilgi:
Limited-Stop Service
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 15.82 km
Duraklar: 37
The length of the trip line №2: 14.75 km
Duraklar: 34
Duraklar: Yukon Av/Kmart Drwy → St George Ferry
Duraklar: St George Ferry → Yukon Av/Kmart Drwy
Yorumlar :