Hattın harita üzerinde güzergahı
Sunrise Mall / Massapequa Park
→
Freeport LIRR Station
Sunrise Mall / Massapequa Park → Freeport LIRR Station
Freeport LIRR Station → Sunrise Mall / Massapequa Park
See route stops on the map
CloseService Directions
Sunrise Mall / Massapequa Park → Freeport LIRR Station
Freeport LIRR Station → Sunrise Mall / Massapequa Park
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
05:30 - 22:25 every 60 min
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs N19
Geçtiği sokaklar:
Sunrise Mall - Merrick Rd| Park Ave - Merrick Rd| Jackson Ave - Merrick Rd| Wantagh Ave - Merrick Rd| Bellmore Ave - Merrick Rd| Merrick Ave - LIRR Station - Merrick Rd| Merrick Ave - Merrick Rd| Bellmore Ave - Merrick Rd| Wantagh Ave - Merrick Rd| Jackson Ave - Merrick Rd| Park Ave - Sunrise Mall
Toplu Taşıma Dairesi:
NICE (Nassau Inter-Country Express)
Ek Bilgi:
Peak hours - 30 minutes
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 15.36 km
Duraklar: 38
The length of the trip line №2: 14.78 km
Duraklar: 25
Duraklar: Sunrise Mall / Massapequa Park → Freeport LIRR Station
Duraklar: Freeport LIRR Station → Sunrise Mall / Massapequa Park
Yorumlar :