Hattın harita üzerinde güzergahı
Roosevelt Avenue / Prince Street
→
Francis Lewis Boulevard / 58 Avenue
Roosevelt Avenue / Prince Street → Francis Lewis Boulevard / 58 Avenue
Hollis Court Boulevard / Francis Lewis Boulevard → Roosevelt Avenue / Prince Street
See route stops on the map
CloseService Directions
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
05:43 - 08:53 every 17 min
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs Q26
Geçtiği sokaklar:
Roosevelt Avenue - Sanford Avenue - Parsons Boulevard - 46 Avenue - Hollis Court Boulevard
Toplu Taşıma Dairesi:
Metropolitan Transportation Authority
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 5.41 km
Duraklar: 27
The length of the trip line №2: 5.89 km
Duraklar: 28
Duraklar: Roosevelt Avenue / Prince Street → Francis Lewis Boulevard / 58 Avenue
Duraklar: Hollis Court Boulevard / Francis Lewis Boulevard → Roosevelt Avenue / Prince Street
Yorumlar :