Hattın harita üzerinde güzergahı
Naberezhnye Chelny, Avtovokzal
→
Dzhalil', Avtostantsiya
Naberezhnye Chelny, Avtovokzal → Dzhalil', Avtostantsiya
Dzhalil', Avtostantsiya → Naberezhnye Chelny, Avtovokzal
See route stops on the map
CloseService Directions
Naberezhnye Chelny, Avtovokzal → Dzhalil', Avtostantsiya
Dzhalil', Avtostantsiya → Naberezhnye Chelny, Avtovokzal
Operating dates and week days
Mo, Tu, We, Th
Whole year
Timetable
11:30
Operating dates and week days
Fr, Sa, Su
Whole year
Timetable
11:30, 17:00
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs 705 (Naberezhnye Chelny - Dzhalil')
Geçtiği sokaklar:
Naberezhnye Chelny - Surovka - Tash-Kichu - Shigaevo - Yultimerovo - Sarmanovo - Dusyumovo - Kuzyakovo - Dzhalil'
Toplu Taşıma Dairesi:
Al'met'evskoe POPAT
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 91.78 km
Duraklar: 9
The length of the trip line №2: 93.24 km
Duraklar: 9
Duraklar: Naberezhnye Chelny, Avtovokzal → Dzhalil', Avtostantsiya
Duraklar: Dzhalil', Avtostantsiya → Naberezhnye Chelny, Avtovokzal
Yorumlar :