Hattın harita üzerinde güzergahı
See route stops on the map
CloseService Directions
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs 9
Geçtiği sokaklar:
ulitsa Sverdlova - ulitsa Pavlika Morozova - ulitsa Gagarina - prospekt Geroev-severomorev - ulitsa Chelyuskintsev - ulitsa Kominterna - ulitsa Shmidta - ulitsa Podgornaya - Pribrezhnaya avtodoroga
Toplu Taşıma Dairesi:
Avtokolonna №1118
Ek Bilgi:
Istoricheskiy marshrut; "Gora Gorelaya" - seychas "Neftebaza"; marshrut rabotal v kontse 80-kh nachale 90-kh godov 20-go veka;
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 10.02 km
Duraklar: 2
Duraklar: Ulitsa Sverdlova → -
Yorumlar :