Hattın harita üzerinde güzergahı
Aўtakasa Malaryta
→
Zaor'e
Aўtakasa Malaryta → Zaor'e
Zaor'e → Aўtakasa Malaryta
See route stops on the map
CloseService Directions
Aўtakasa Malaryta → Zaor'e
Zaor'e → Aўtakasa Malaryta
Operating dates and week days
Mo, Fr
Whole year
Timetable
08:15, 18:15
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs 332 (Malorita - Zaor'e)
Geçtiği sokaklar:
Malorita (Vokzal'naya ulitsa - ulitsa Lenina - Kobrinskaya ulitsa) - avtodoroga M12 - avtodoroga N746
Toplu Taşıma Dairesi:
KUP "Brestskiy obshchestvennyy transport" filial "Avtobusnogo parka №1 g. Bresta" g. Malorita
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 43.89 km
Duraklar: 11
The length of the trip line №2: 44.07 km
Duraklar: 11
Duraklar: Aўtakasa Malaryta → Zaor'e
Duraklar: Zaor'e → Aўtakasa Malaryta
Yorumlar :