Hattın harita üzerinde güzergahı
Comisaría de Cerro Candela
→
Cerro Candela
Comisaría de Cerro Candela → Cerro Candela
Cerro Candela → Comisaría de Cerro Candela
See route stops on the map
CloseService Directions
Comisaría de Cerro Candela → Cerro Candela
Cerro Candela → Comisaría de Cerro Candela
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
05:00 - 23:00 every 3 min
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs NM22
Geçtiği sokaklar:
Hacia San Martín de Porres (Cerro Candela):
Calle S/N - Avenida El Olivar - Avenida Pacasmayo - Avenida El Sol de Naranjal - Avenida Naranjal (PE-20) - Avenida Las Palmeras - Avenida Carlos Alberto Izaguirre - Carretera Panamericana Norte (PE-1N) - Avenida Alfonso Ugarte - Avenida Brasil - Calle Diego Ferré - Avenida Antonio José de Sucre - Avenida José de San Martín - Avenida Tingo María - Jirón Zorritos - Jirón Callejón Molino del Gato - Jirón Jorge Chávez - Jirón Pacasmayo - Avenida Argentina - Avenida Alfonso Ugarte - Carretera Panamericana Norte (PE-1N) - Avenida Carlos Alberto Izaguirre - Avenida Las Palmeras - Avenida Naranjal (PE-20) - Prolongación Avenida Naranjal - Calle Jircan - Avenida Tantamayo - Avenida Paramonga - Avenida El Olivar.
Hacia San Martín de Porres (Cerro Candela):
Avenida El Olivar - Avenida Paramonga - Avenida Tantamayo - Avenida Canta Callao (PE-20 / PE-20F) - Avenida Naranjal (PE-20) - Avenida Las Palmeras - Avenida Carlos Alberto Izaguirre - Carretera Panamericana Norte (PE-1N) - Avenida Alfonso Ugarte - Avenida Argentina - Jirón Ramón Cárcamo - Jirón Zorritos - Avenida Tingo María - Avenida José de San Martín - Avenida Antonio José de Sucre - Calle Diego Ferré - Avenida Brasil - Avenida Alfonso Ugarte - Carretera Panamericana Norte (PE-1N) - Avenida Carlos Alberto Izaguirre - Avenida Las Palmeras - Avenida Naranjal (PE-20) - Avenida El Sol de Naranjal - Avenida Pacasmayo - Avenida El Olivar - Calle S/N.
Toplu Taşıma Dairesi:
Empresa de Transportes Nor Lima S.A.
Ek Bilgi:
Empresa de Transportes Nor Lima S.A. (ETNOLSA)
Ruta NM22 (San Martín de Porres - San Martín de Porres)
Seudónimo: La A
Autorizado por la Municipalidad Metropolitana de Lima (MML) y la Gerencia de Transporte Urbano (GTU).
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 43.68 km
Duraklar: 110
The length of the trip line №2: 43.97 km
Duraklar: 111
Duraklar: Comisaría de Cerro Candela → Cerro Candela
Duraklar: Cerro Candela → Comisaría de Cerro Candela
Yorumlar :