Hattın harita üzerinde güzergahı
Plaza Vea (Alameda Sur)
→
Nogales
Plaza Vea (Alameda Sur) → Nogales
Nogales → Plaza Vea (Alameda Sur)
See route stops on the map
CloseService Directions
Plaza Vea (Alameda Sur) → Nogales
Nogales → Plaza Vea (Alameda Sur)
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
06:00 - 23:00 every 3 min
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs 7706
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 22.42 km
Duraklar: 66
The length of the trip line №2: 22.83 km
Duraklar: 66
Toplu Taşıma Dairesi:
Empresa de Transportes Unidos Doce de Noviembre S.A.
Ek Bilgi:
Empresa de Transportes Unidos Doce de Noviembre S.A. (ETUSA)
Ruta 7706 (Chorrillos - San Juan de Miraflores)
Seudónimos: La 12 - La A1
Código Anterior: SCR39A
Autorizado por la Municipalidad Metropolitana de Lima (MML) y la Autoridad de Transporte Urbano (ATU).
Geçtiği sokaklar:
Hacia San Juan de Miraflores:
Avenida Alameda Sur - Avenida Alameda Los Cedros - Avenida Alameda Los Horizontes - Avenida Alameda Ballestas - Avenida Alameda Sur - Avenida Márquez de Corpac - Avenida A - Calle Capricornio - Calle Chira - Avenida Principal - Avenida Triunfadores - Avenida Santa Anita - Prolongación Avenida Huaylas - Avenida 12 de Octubre - Jirón Nevado Carhuaz - Avenida Cordillera Central - Avenida Volcán Coropuna - Avenida Túpac Amaru - Avenida Mateo Pumacahua - Avenida La Unión - Calle Los Girasoles - Avenida Los Cedros - Avenida Alipio Ponce Vázquez - Avenida Ramón Vargas Machuca - Avenida San Juan - Avenida Defensores de Lima - Avenida Paseo de La Solidaridad - Avenida Solidaridad Abancay - Calle 3 - Avenida Edilberto Ramos - Calle Libertad - Avenida Solidaridad Abancay - Avenida Principal - Avenida Edilberto Ramos - Calle S/N - Avenida Principal.
Hacia Chorrillos:
Avenida Principal - Calle S/N - Avenida Edilberto Ramos - Avenida Principal - Avenida Solidaridad Abancay - Calle Libertad - Avenida Edilberto Ramos - Calle 3 - Avenida Solidaridad Abancay - Avenida Paseo de La Solidaridad - Avenida Defensores de Lima - Avenida San Juan - Avenida Ramón Vargas Machuca - Avenida Alipio Ponce Vázquez - Avenida El Triunfo - Avenida La Unión - Avenida Mateo Pumacahua - Avenida Túpac Amaru - Avenida Volcán Coropuna - Avenida Cordillera Central - Jirón Nevado Carhuaz - Avenida 12 de Octubre - Prolongación Avenida Huaylas - Avenida Santa Anita - Avenida Triunfadores - Avenida Principal - Calle Chira - Calle Capricornio - Avenida A - Avenida Márquez de Corpac - Avenida Alameda Sur - Avenida Alameda Ballestas - Avenida Alameda Los Horizontes - Avenida Alameda Los Cedros - Avenida Alameda Sur.
Duraklar: Plaza Vea (Alameda Sur) → Nogales
Duraklar: Nogales → Plaza Vea (Alameda Sur)
Yorumlar :