Hattın harita üzerinde güzergahı
Anillo Vial → Calle 29
Calle 29 → Anillo Vial
See route stops on the map
CloseService Directions
Anillo Vial → Calle 29
Calle 29 → Anillo Vial
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
05:00 - 22:00 every 5 min
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs 3507
Geçtiği sokaklar:
Hacia San Miguel:
Avenida Héroes del Cenepa Oeste - Jirón Circunvalación - Jirón Las Violetas - Avenida Circunvalación - Avenida Santa Rosa de Lima - Avenida Los Jardines Este - Avenida Los Próceres de la Independencia - Avenida Pirámide del Sol - Avenida José Carlos Mariátegui - Avenida Las Magnolias - Avenida Plácido Jiménez - Jirón Áncash - Avenida Sebastián Lorente - Avenida Almirante Miguel Grau - Avenida Aviación - Avenida 28 de Julio - Prolongación Avenida Parinacochas - Avenida de Las Américas - Avenida Palermo - Avenida Canadá - Avenida José Pardo de Zela - Avenida Ignacio Merino - Jirón Risso - Avenida Julio César Tello - Jirón Sinchi Roca - Avenida César Vallejo - Jirón Alberto Alexander - Avenida César Canevaro - Avenida Salaverry - Avenida Del Ejército - Calle Diego Ferré Avenida Antonio José de Sucre - Jirón Grau - Avenida Tacna - Jirón Mariscal Castilla - Avenida Federico Gallese - Avenida La Paz.
Hacia San Juan de Lurigancho:
Avenida La Paz - Calle San Martín - Avenida Costanera - Avenida Juan Bertolotto - Jirón José de San Martín - Jirón Francisco Bolognesi - Avenida Antonio José de Sucre - Calle Diego Ferré - Avenida Del Ejército - Avenida Salaverry - Avenida Cádiz - Avenida Del Ejército - Jirón Alberto Alexander - Jirón José Leal - Jirón José Bernardo Alcedo - Prolongación Avenida Iquitos - Avenida José Pardo de Zela - Avenida Canadá - Avenida Palermo - Avenida De Las Américas - Prolongación Avenida Parinacochas - Avenida México - Jirón Huánuco - Avenida Almirante Miguel Grau - Jirón Junín - Jirón Sebastián Lorente - Jirón Áncash - Avenida Plácido Jiménez - Avenida Las Magnolias - Calle Azucena - Avenida 3 de Diciembre - Avenida José Carlos Mariátegui - Jirón Chinchaysuyo - Jirón San Aurelio - Avenida Los Próceres de la Independencia - Avenida Los Jardines Este - Avenida Santa Rosa de Lima - Avenida Circunvalación - Jirón Las Margaritas - Jirón Circunvalación - Avenida Héroes del Cenepa Oeste.
Toplu Taşıma Dairesi:
Empresa de Transportes y Servicios La Huayrona S.A.
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 32.77 km
Duraklar: 101
The length of the trip line №2: 32.81 km
Duraklar: 93
Duraklar: Anillo Vial → Calle 29
Duraklar: Calle 29 → Anillo Vial
Yorumlar :