Hattın harita üzerinde güzergahı
Glazov, Avtovokzal
→
d. Lyum
Glazov, Avtovokzal → d. Lyum
d. Lyum → Vokzal
See route stops on the map
CloseService Directions
Glazov, Avtovokzal → d. Lyum
d. Lyum → Vokzal
Operating dates and week days
Weekdays
Whole year
Timetable
06:05, 07:35, 10:25, 13:45, 15:55, 17:30
Operating dates and week days
Sa
Whole year
Timetable
06:05, 07:35, 10:25, 17:30
Operating dates and week days
Su
Whole year
Timetable
10:25, 13:45, 17:30
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs 409 (Glazov - Lyum)
Geçtiği sokaklar:
Glazov -"SNT "Rosinka" - Verkhnyaya Bogatyrka - Razvilka - Nizhnyaya Bogatyrka - Verkhnyaya Sludka - Pyshkets - Lyum
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 26.34 km
Duraklar: 12
The length of the trip line №2: 26.2 km
Duraklar: 11
Duraklar: Glazov, Avtovokzal → d. Lyum
Duraklar: d. Lyum → Vokzal
Yorumlar :