Hattın harita üzerinde güzergahı
Chełm Witosa
→
Brzeźno Dom Zdrojowy
(przez: Brzeźno)
(przez: Kliniczna,Marynarki Polskiej)
Chełm Witosa → Brzeźno Dom Zdrojowy
Brzeźno Dom Zdrojowy → Chełm Witosa
Chełm Witosa →
Zajezdnia Nowy Port (przez: Brzeźno)
Władysława IV → Chełm Witosa
Chełm Witosa →
Zajezdnia Nowy Port (przez: Kliniczna,Marynarki Polskiej)
Brzeźno Dom Zdrojowy → Wilanowska
See route stops on the map
CloseService Directions
Chełm Witosa → Brzeźno Dom Zdrojowy
Brzeźno Dom Zdrojowy → Chełm Witosa
See more trips
Chełm Witosa → Zajezdnia Nowy Port (przez: Brzeźno)
Władysława IV → Chełm Witosa
Chełm Witosa → Zajezdnia Nowy Port (przez: Kliniczna,Marynarki Polskiej)
Brzeźno Dom Zdrojowy → Wilanowska
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Tramvay 3
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 10.99 km
Duraklar: 24
The length of the trip line №2: 11.18 km
Duraklar: 24
The length of the trip line №3: 13.73 km
Duraklar: 30
The length of the trip line №4: 14.15 km
Duraklar: 31
The length of the trip line №5: 10.39 km
Duraklar: 21
The length of the trip line №6: 12.26 km
Duraklar: 26
Geçtiği sokaklar:
al. Sikorskiego - al. Armii Krajowej - Okopowa - Wały Jagiellońskie - Podwale Grodzkie - al. Zwycięstwa - al. Hallera - Uczniowska - Gdańska (- Mazurska - al. Hallera)
Duraklar: Chełm Witosa → Brzeźno Dom Zdrojowy
Duraklar: Brzeźno Dom Zdrojowy → Chełm Witosa
Yorumlar :