Hattın harita üzerinde güzergahı
Laisvės aikštė
→
Jaskonys I
Laisvės aikštė → Jaskonys I
Jaskonys I → Laisvės aikštė
See route stops on the map
CloseService Directions
Laisvės aikštė → Jaskonys I
Jaskonys I → Laisvės aikštė
Operating dates and week days
Weekdays
Whole year
Timetable
09:12, 13:40, 15:39
Operating dates and week days
Weekends
Whole year
Timetable
09:15, 13:40
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs 3c
Geçtiği sokaklar:
Laisvės aikštė - Liepų g. - M.K. Čiurlionio g. - Kauno pl. - Latežerio g. - Saulėtekio g. - Latežerio g. - Jaskonių g. - Jaskonys I
Toplu Taşıma Dairesi:
UAB "Kautra" Druskininkų filialas
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 10.85 km
Duraklar: 14
The length of the trip line №2: 10.96 km
Duraklar: 14
Duraklar: Laisvės aikštė → Jaskonys I
Duraklar: Jaskonys I → Laisvės aikštė
Yorumlar :