Hattın harita üzerinde güzergahı
Shkola №82 (Dagomys)
→
Selo Krasnaya Gora
Shkola №82 (Dagomys) → Selo Krasnaya Gora
Selo Krasnaya Gora → Shkola №82 (Dagomys)
See route stops on the map
CloseService Directions
Shkola №82 (Dagomys) → Selo Krasnaya Gora
Selo Krasnaya Gora → Shkola №82 (Dagomys)
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
05:45, 06:45, 07:55, 11:30, 14:00, 15:15, 16:25, 17:40, 19:30, 21:00
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs 143 (Dagomys - Verkhnee Uch-Dere)
Geçtiği sokaklar:
Batumskoe shosse - ulitsa Semashko - Kul'turnaya ulitsa - Chaynaya ulitsa - Obraztsovaya ulitsa
Ek Bilgi:
stoimost' proezda po tarifnym zonam:
1) Dagomys - Krasnaya Gora: 29 rubley,
2) Dagomys - Uch-Dere (Razvilka): 16 rubley,
3) Uch-Dere (Razvilka) - Krasnaya Gora: 13 rubley
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 11.56 km
Duraklar: 11
The length of the trip line №2: 11.57 km
Duraklar: 11
Duraklar: Shkola №82 (Dagomys) → Selo Krasnaya Gora
Duraklar: Selo Krasnaya Gora → Shkola №82 (Dagomys)
Yorumlar :