Hattın harita üzerinde güzergahı
Dworzec Autobusowy
→
Ługi - Radły, Kościół
See route stops on the map
CloseService Directions
Dworzec Autobusowy → Ługi - Radły, Kościół
Operating dates and week days
Weekdays
From 13.01 To 22.03
Timetable
14:35
Operating dates and week days
Weekdays
From 01.04 To 31.05
Timetable
14:35
Operating dates and week days
Weekdays
From 01.09 To 27.10
Timetable
14:35
Operating dates and week days
Weekdays
From 05.11 To 30.12
Timetable
14:35
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs Częstochowa - Ługi Radły
Geçtiği sokaklar:
Częstochowa - Szarlejka - Lgota - Gruszewnia - Libidza - Kłobuck - Grodzisko - Wręczyca Mała - Wręczyca Wielka - Klepaczka - Golce - Truskolasy - Kawki - Praszczyki - Panki - Przystajń - Brzeziny - Bór Zajaciński - Ługi-Radły
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 51.37 km
Duraklar: 38
Duraklar: Dworzec Autobusowy → Ługi - Radły, Kościół
Dworzec Autobusowy DĄBROWSKIEGO - SĄDY KOMENDA MIEJSKA POLICJI RYNEK WIELUŃSKI WRĘCZYCKA ODRODZENIA Częstochowa, Grabówka Szarlejka, Częstochowska Lgota Gruszewnia Gruszewnia I Libidza Kłobuck, cmentarz Kłobuck, Częstochowska Kłobuck, 3 Maja Kłobuck, osiedle Kłobuck, Zamkowa Kłobuck, Rynek Kłobuck, 3 Maja Kłobuck, Staszica Grodzisko, Kłobucka Wręczyca Mała, Zamkowa Wręczyca Wielka, Mickiewicza Wręczyca Wielka, 3 Maja / Centrum Wręczyca Wielka, 3 Maja / las Golce III Golce II Golce I Truskolasy, Częstochowska / cmentarz Truskolasy, Rynek Kawki Praszczyki Panki, OSP Przystajń, Częstochowska Przystajń, Rynek Brzeziny Bór Zająciński, szkoła Ługi - Radły, Kościół Yorumlar :