Hattın harita üzerinde güzergahı
Pławno, Rynek
→
Dworzec Autobusowy
Pławno, Rynek → Dworzec Autobusowy
Dworzec Autobusowy → Pławno, Rynek
See route stops on the map
CloseService Directions
Pławno, Rynek → Dworzec Autobusowy
Dworzec Autobusowy → Pławno, Rynek
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
05:28
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs Pławno - Częstochowa (przez Pacierzów)
Geçtiği sokaklar:
Pławno - Gidle - Ruda - Śliwaków - Zawada - Konary - Pacierzów - Bartkowice - Kłomnice - Witkowice - Chorzenice - Michałów Rudnicki - Rudniki - Rędziny - Częstochowa
Toplu Taşıma Dairesi:
PKS Częstochowa
Ek Bilgi:
nie kursuje 24 i 31 grudnia:
From Pławna: 05:28
From Częstochowy: 14:10
kursuje w dni robocze od poniedziałku do soboty:
From Częstochowy: 14:10
kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku:
From Pławna: 05:28
nie kursuje w Wielką Sobotę:
From Częstochowy: 14:10
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 37.41 km
Duraklar: 28
The length of the trip line №2: 37.36 km
Duraklar: 27
Duraklar: Pławno, Rynek → Dworzec Autobusowy
Pławno, Rynek Pławno, Gidelska Gidle Ruda Śliwaków Zawada Konary II Konary Pacierzów Bartkowice Kłomnice II Kłomnice I Witkowice Chorzenice Mostki Kolonia Michałów Rudnicki Rudniki, Kościół Rędziny Rędziny, Kościół Rędziny, UG Rędziny, Wolności Częstochowa - Wyczerpy Górne Częstochowa, Wyczerpy Dolne Częstochowa, Dickensa Częstochowa, Cmentarna Częstochowa, Rondo Trzech Krzyży KOŚCIUSZKI Dworzec Autobusowy Duraklar: Dworzec Autobusowy → Pławno, Rynek
Yorumlar :