Hattın harita üzerinde güzergahı
Meleuz, Avtovokzal
→
Mrakovo, Avtostantsiya
Meleuz, Avtovokzal → Mrakovo, Avtostantsiya
Mrakovo, Avtostantsiya → Meleuz, Avtovokzal
See route stops on the map
CloseService Directions
Meleuz, Avtovokzal → Mrakovo, Avtostantsiya
Mrakovo, Avtostantsiya → Meleuz, Avtovokzal
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
08:35, 14:15
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs 235/236 (Meleuz - Mrakovo)
Geçtiği sokaklar:
Meleuz - Ira - Bugul'chan - Khudayberdino - Yalchino - Sapashevo - Valitovo - Opytnoe pole (Novosapashevo) - Volostnovka - Kaldarovo - Voskresenskoe - Davletshinskiy - Gaziz - Kalaevo - Ibraevo - Mrakovo
Toplu Taşıma Dairesi:
Meleuzovskoe ATP filial GUP RB "Bashavtotrans"
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 74.38 km
Duraklar: 16
The length of the trip line №2: 74.17 km
Duraklar: 16
Duraklar: Meleuz, Avtovokzal → Mrakovo, Avtostantsiya
Duraklar: Mrakovo, Avtostantsiya → Meleuz, Avtovokzal
Yorumlar :