Траектория движения маршрута на карте
Dworzec autobusowy
→
Sobowo
Dworzec autobusowy → Sobowo
Sobowo → Dworzec autobusowy
Посмотрите остановки маршрута на карте
ЗакрытьРейсы
Dworzec autobusowy → Sobowo
Sobowo → Dworzec autobusowy
Даты и дни работы
ежедневно
Круглый год
Расписание
05:34 - 22:33 каждые 30 мин
Вид и номер маршрута:
Автобус 103
Стоимость проезда:
2,80 zł
Маршрут следования:
Dworzec kolejowy - Dworcowa - Jachowicza - Kobylińskiego - Dobrzyńska - Maszewo Duże - Mańkowo - Srebrna - Sikórz - Parzeń - Brudzeń Duży - Strupczewo - Sobowo
Дополнительная информация:
-
Техническая информация:
Длина траектории рейса №1: 27.32 км
Остановок: 31
Длина траектории рейса №2: 27.27 км
Остановок: 32
Последний раз редактировали:
Остановочные пункты: Dworzec autobusowy → Sobowo
Dworzec autobusowy Stanisławówka 02 Piękna Jachowicza, teatr Spacerowa Skłodowskiej Skarpa Maszewska OD Budowlani Zglenickiego Maszewo Duże, Lipowa Maszewo Duże, Szkolna Maszewo Duże, Brwileńska Mańkowo Mańkowo, Nowa Biała Mańkowo, skrz. Srebrna, bloki Srebrna Sikórz, ZUOK Sikórz, kościół Sikórz, cmentarz Parzeń, wsch. Parzeń, remiza Parzeń, Krzyżanowo Parzeń, Janówek Brudzeń Duży, Wspólna Brudzeń Duży Brudzeń Duży, stacja paliw Stupczewo Małe Stupczewo Sobowo Остановочные пункты: Sobowo → Dworzec autobusowy
Sobowo Stupczewo Stupczewo Małe Brudzeń Duży, stacja paliw Brudzeń Duży Brudzeń Duży, Wspólna Parzeń, Janówek Parzeń, Krzyżanowo Parzeń, remiza Parzeń, wsch. Sikórz, cmentarz Sikórz, kościół Sikórz, ZUOK Srebrna Srebrna, bloki Mańkowo, skrz. Mańkowo, Nowa Biała Mańkowo Maszewo Duże, Brwileńska Maszewo Duże, Szkolna Maszewo Duże, Lipowa Zglenickiego OD Budowlani Maszewska Skarpa Skłodowskiej Jachowicza, Młyn Jachowicza, teatr Piękna Stanisławówka Stanisławówka 04 Dworzec autobusowy Комментарии :