Траектория движения маршрута на карте
вул. Хуторівка
→
пл. Кропивницького
вул. Хуторівка → пл. Кропивницького
пл. Кропивницького → вул. Хуторівка
Посмотрите остановки маршрута на карте
ЗакрытьРейсы
вул. Хуторівка → пл. Кропивницького
пл. Кропивницького → вул. Хуторівка
Даты и дни работы
ежедневно
Круглый год
Расписание
06:30 - 21:00 каждые 13 мин
Вид и номер маршрута:
Троллейбус 38
Маршрут следования:
вулиця Стрийська - вулиця Івана Рубчака - вулиця Тролейбусна - вулиця Володимира Великого - вулиця Кульпарківська - вулиця Кульпарівська - вулиця Городоцька - вулиця Ряшівська - (у прямому напрямку:вулиця Івана Тобілевича, вулиця Юрія Федьковича, площа Марка Кропивницького; у зворотньому напрямку: вулиця Марка Кропивницького, вулиця Коротка)
Компания-перевозчик:
ЛКП "Львівелектротранс"
Дополнительная информация:
-
Техническая информация:
Длина траектории рейса №1: 9.14 км
Остановок: 19
Длина траектории рейса №2: 9.35 км
Остановок: 18
Последний раз редактировали:
Остановочные пункты: вул. Хуторівка → пл. Кропивницького
Остановочные пункты: пл. Кропивницького → вул. Хуторівка
Комментарии :