Траектория движения маршрута на карте
станція Кривий Ріг-Головний
→
Залізнична лікарня
станція Кривий Ріг-Головний → Залізнична лікарня
Залізнична лікарня → станція Кривий Ріг-Головний
Посмотрите остановки маршрута на карте
ЗакрытьРейсы
станція Кривий Ріг-Головний → Залізнична лікарня
Залізнична лікарня → станція Кривий Ріг-Головний
Даты и дни работы
ежедневно
Круглый год
Расписание
06:00 - 21:00 каждые 30 мин
Вид и номер маршрута:
Маршрутка 20
Маршрут следования:
улица Серафимовича - улица Тупиковая - улица Вернадского - улица Башкирская
Компания-перевозчик:
Криворожское АТП
Дополнительная информация:
-
Техническая информация:
Длина траектории рейса №1: 3.79 км
Остановок: 11
Длина траектории рейса №2: 1.53 км
Остановок: 3
Последний раз редактировали:
Остановочные пункты: станція Кривий Ріг-Головний → Залізнична лікарня
Остановочные пункты: Залізнична лікарня → станція Кривий Ріг-Головний
Комментарии :