मैप पर मार्ग की प्रक्षेपवक्र
Hrubieszowska D.A.
→
Guciów
Hrubieszowska D.A. → Guciów
Guciów → Hrubieszowska D.A.
See route stops on the map
CloseService Directions
Hrubieszowska D.A. → Guciów
Guciów → Hrubieszowska D.A.
Operating dates and week days
Weekdays
Whole year
Timetable
17:17
Operating dates and week days
Weekends
Whole year
Timetable
13:00
यातायात के प्रकार और संख्या:
बस Zamość - Guciów
सड़कों पर गुजरता है:
Zamość - Skokówka - Żdanów - Żdanówek - Lipsko - Lipsko-Polesie - Szewnia Górna - Potoczek - Adamów - Jacnia - Hutki - Krasnobród - Hutki - Bondyrz - Bondyrz - Bondyrz - Guciów
ट्रांजिट एजेंसी:
PKS Biłgoraj
अतिरिक्त जानकारी:
Odjazd z Zamościa - 13:00U,
Odjazd z Guciowa - 14:30U
U - nie kursuje w dniu 1 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 grudnia.
मार्ग के आँकड़े:
The length of the trip line №1: 42.4 किलोमीटर
स्टॉप्स: 35
The length of the trip line №2: 42.61 किलोमीटर
स्टॉप्स: 34
स्टॉप्स: Hrubieszowska D.A. → Guciów
Hrubieszowska D.A. Zamość, Partyzantów 85 Zamość, Okopowa / Plac Wolności Zamość, Lipska Skokówka II - wieś Zdanów, szkoła Zdanów, wieś Zdanówek Wieś I Lipsko, piekarnia Lipsko, stawy Lipsko I Lipsko, kościół Lipsko - Polesie II Lipsko - Polesie IV Szewnia Górna II Szewnia Górna IV Kolonia Potoczek Adamów Jacnia I Jacnia IV Jacnia VI Hutki I Kranosbród, Podzamek I Krasnobród III Krasnobród II Krasnobród I Krasnobród II Krasnobród III Krasnobród, Podzamek I Hutki I Hutki II Bondyrz Bondyrz II Bondyrz I Guciów स्टॉप्स: Guciów → Hrubieszowska D.A.
टिप्पणियाँ :