मैप पर मार्ग की प्रक्षेपवक्र
Vilniaus autobusų stotis
→
Miežionys
(per Riešės žirgyną)
Vilniaus autobusų stotis → Miežionys
Miežionys → Vilniaus autobusų stotis
Šeškinės poliklinika → Miežionys
Miežionys → Šeškinės poliklinika
Miežionys →
Šeškinės poliklinika (per Riešės žirgyną)
See route stops on the map
CloseService Directions
Vilniaus autobusų stotis → Miežionys
Miežionys → Vilniaus autobusų stotis
See more trips
Šeškinės poliklinika → Miežionys
Miežionys → Šeškinės poliklinika
Miežionys → Šeškinės poliklinika (per Riešės žirgyną)
Operating dates and week days
Mo, Tu, We, Th
Whole year
Timetable
06:50, 12:00, 14:00
Operating dates and week days
Fr
Whole year
Timetable
12:00, 14:00
Operating dates and week days
Weekends
Whole year
Timetable
12:00
यातायात के प्रकार और संख्या:
बस 118 (Vilnius - Miežionys)
सड़कों पर गुजरता है:
(dauguma reisų: Vilniaus AS - Panerių g. - Mindaugo g. - Kauno g. - Žemaitės g. - V. Pietario g. - Geležinio Vilko g. - Ukmergės g.) - Šeškinės poliklinika - Ukmergės g. - magistralinis kelias A2 - rajoninis kelias 5214 - (dalis reisų atgal: rajoninis kelias 5210 - Riešės žirgynas - rajoninis kelias 5210 - rajoninis kelias 5214) - krašto kelias 108 - krašto kelias 171 - rajoninis kelias 5252 - Mokyklos g. - rajoninis kelias 5226 - Miežionys
ट्रांजिट एजेंसी:
UAB „Šalčininkų autobusų parkas“
मार्ग के आँकड़े:
The length of the trip line №1: 49.33 किलोमीटर
स्टॉप्स: 35
The length of the trip line №2: 49.85 किलोमीटर
स्टॉप्स: 34
The length of the trip line №3: 41.21 किलोमीटर
स्टॉप्स: 30
The length of the trip line №4: 41.76 किलोमीटर
स्टॉप्स: 29
The length of the trip line №5: 46.5 किलोमीटर
स्टॉप्स: 31
स्टॉप्स: Vilniaus autobusų stotis → Miežionys
स्टॉप्स: Miežionys → Vilniaus autobusų stotis
टिप्पणियाँ :