Trajectoire de l'itinéraire sur la carte
Ungurių st.
→
Žvėryno žiedas (išlaipinimas)
(iš parko)
(į parką)
Ungurių st. → Žvėryno žiedas (išlaipinimas)
Žvėryno žiedas → Ungurių st.
Tiekimo st. →
Žvėryno žiedas (išlaipinimas) (iš parko)
Žvėryno žiedas →
Dariaus ir Girėno st. (į parką)
See route stops on the map
CloseService Directions
Ungurių st. → Žvėryno žiedas (išlaipinimas)
Žvėryno žiedas → Ungurių st.
See more trips
Tiekimo st. → Žvėryno žiedas (išlaipinimas) (iš parko)
Žvėryno žiedas → Dariaus ir Girėno st. (į parką)
Operating dates and week days
Weekdays
Whole year
Timetable
06:27, 07:51, 09:19, 11:07, 12:29, 13:52, 15:25, 16:54, 18:21, 20:08, 21:34, 23:01
Operating dates and week days
Weekends
Whole year
Timetable
06:40, 08:03, 09:26, 11:22, 12:49, 14:10, 15:33, 17:00, 18:26, 20:16, 21:39, 22:59
Le genre et le numéro de transport:
Autobus 116
Passes dans les rues:
Žvėrynas - Sėlių g. - T. Narbuto g. - Laisvės pr. - L. Asanavičiūtės g. - M. Mironaitės g. - K. Petrausko g. - Gudelių g. - Erfurto g. - Architektų g. - Erfurto g. - Šiltnamių g. - Bukčių g. - Upėtakių g. - Ungurių g.
Agence du transite:
UAB „Transrevis“
Information additionnelle:
-
Statistiques de l'itinéraire:
The length of the trip line №1: 12.82 km
arrêts: 24
The length of the trip line №2: 12.82 km
arrêts: 24
The length of the trip line №3: 8.87 km
arrêts: 17
The length of the trip line №4: 7.05 km
arrêts: 13
arrêts: Ungurių st. → Žvėryno žiedas (išlaipinimas)
arrêts: Žvėryno žiedas → Ungurių st.
Commentaires :