Trajectoire de l'itinéraire sur la carte
Vilniaus autobusų stotis
→
Didžioji Riešė
(per Kirzinę)
(per Kirzinę)
Vilniaus autobusų stotis → Didžioji Riešė
Šeškinės poliklinika → Didžioji Riešė
Didžioji Riešė → Šeškinės poliklinika
Šeškinės poliklinika →
Didžioji Riešė (per Kirzinę)
Šeškinės poliklinika → Ateities st. (išlaipinimas)
Ateities st. →
Šeškinės poliklinika (per Kirzinę)
See route stops on the map
CloseService Directions
Vilniaus autobusų stotis → Didžioji Riešė
Šeškinės poliklinika → Didžioji Riešė
See more trips
Didžioji Riešė → Šeškinės poliklinika
Šeškinės poliklinika → Didžioji Riešė (per Kirzinę)
Šeškinės poliklinika → Ateities st. (išlaipinimas)
Ateities st. → Šeškinės poliklinika (per Kirzinę)
Operating dates and week days
Weekdays
Whole year
Timetable
16:00
Le genre et le numéro de transport:
Autobus 112a (Vilnius - Riešė)
Agence du transite:
UAB „Šalčininkų autobusų parkas“
Information additionnelle:
Panaikintas 2014.11.01
Seni stotelių pavadinimai:
st. Žirgynas (st. Riešės gimnazija)
st. Takas (Kiparisų st.)
Statistiques de l'itinéraire:
The length of the trip line №1: 22.78 km
arrêts: 22
The length of the trip line №2: 14.66 km
arrêts: 17
The length of the trip line №3: 14.8 km
arrêts: 17
The length of the trip line №4: 17.85 km
arrêts: 19
The length of the trip line №5: 23.69 km
arrêts: 32
The length of the trip line №6: 31.55 km
arrêts: 34
arrêts: Vilniaus autobusų stotis → Didžioji Riešė
arrêts: Šeškinės poliklinika → Didžioji Riešė
Commentaires :