Trajectoire de l'itinéraire sur la carte
Łobżenica, Plac Wolności
→
Piła, D.A.
Łobżenica, Plac Wolności → Piła, D.A.
Piła, D.A. → Łobżenica, Plac Wolności
See route stops on the map
CloseService Directions
Łobżenica, Plac Wolności → Piła, D.A.
Piła, D.A. → Łobżenica, Plac Wolności
Operating dates and week days
Weekdays
From 01.09 To 30.09
Timetable
06:30, 07:40
Le genre et le numéro de transport:
Autobus Łobżenica - Piła (przez Wysoką)
Passes dans les rues:
Łobżenica - Wysoka - Grabówno - Śmiłowo - Piła
Agence du transite:
PKS Piła
Information additionnelle:
-
Statistiques de l'itinéraire:
The length of the trip line №1: 51.16 km
arrêts: 26
The length of the trip line №2: 50.01 km
arrêts: 27
arrêts: Łobżenica, Plac Wolności → Piła, D.A.
Łobżenica, Plac Wolności Rataje III Wiktorówko Kunowo II Kunowo, szkoła Kunowo I Tłukomy Wybudowania Tłukomy Kijaszkowo Czajcze Wybudowania Czajcze Wysoka, Kościelna Wysoka, Św. Walentego Wysoka Wielka Wysoka Mała Grabówno Wybudowania Grabówno Solnówek Śmiłowo, Farnutil Śmiłowo Jeziorki Piła, Bydgoska / Lelewela Piła, Bydgoska / Łowiecka Piła, Bydgoska / Roosvelta Piła, Aleja Piastów Piła, D.A. arrêts: Piła, D.A. → Łobżenica, Plac Wolności
Piła, D.A. Piła, Aleja Piastów Piła, Bydgoska / Roosvelta Piła, Bydgoska / Łowiecka Piła, Bydgoska / Lelewela Jeziorki Śmiłowo, Szkoła Śmiłowo Śmiłowo, Farnutil Solnówek Grabówno Grabówno Wybudowania Wysoka Mała Wysoka Wielka Wysoka, Św. Walentego Wysoka, Kościelna Czajcze Czajcze Wybudowania Kijaszkowo Tłukomy Tłukomy Wybudowania Kunowo I Kunowo, szkoła Kunowo II Wiktorówko Rataje III Łobżenica, Plac Wolności Commentaires :