Trajectoire de l'itinéraire sur la carte
NÚSCH
→
Autobusová stanica
NÚSCH → Autobusová stanica
Autobusová stanica → NÚSCH
See route stops on the map
CloseService Directions
NÚSCH → Autobusová stanica
Autobusová stanica → NÚSCH
Operating dates and week days
Weekdays
Whole year
Timetable
07:00 - 23:00 every 17 min
Le genre et le numéro de transport:
Trolley bus 206
Passes dans les rues:
Pod Krásnou hôrkou - Vlárska - Stromová - Pražská - Štefánikova - Hodžovo nám. - nám. +. mája - Kollárovo nám - Mickiewiczova (späť: Mickiewiczova - Jánska - nam. 1. mája) - 29. augusta - Mlynké nivy - Karadžičova - Páričkova (späť: Páričkova - Mlynské nivy)
Information additionnelle:
-
Statistiques de l'itinéraire:
The length of the trip line №1: 5.09 km
arrêts: 11
The length of the trip line №2: 5.01 km
arrêts: 12
arrêts: NÚSCH → Autobusová stanica
arrêts: Autobusová stanica → NÚSCH
Commentaires :