Itinerario:
JANÓW – Hetmańska, Rokicińska - Malownicza, Rataja, Gajcego, Wiączyń Dolny, Wiączyńska, Grabińska, Grabina, Bukowiec – KALONKA (CENTRUM OJCA PIO)
KALONKA (CENTRUM OJCA PIO) – Bukowiec, Grabina, Grabińska, Wiączyńska, Wiączyń Dolny, Gajcego, Rataja, Malownicza, Rokicińska, Hetmańska – JANÓW