Trajectory of the route on the map
Elielinaukio
→
Kalajärven keskus
Elielinaukio → Kalajärven keskus
Kalajärven keskus → Elielinaukio
See route stops on the map
CloseService Directions
Elielinaukio → Kalajärven keskus
Kalajärven keskus → Elielinaukio
Operating Dates and Days
Everyday
Year-Round
Schedule
22:43 - 04:02 every 60 min
Type & Route Name:
Bus 436n (Helsinki - Espoo)
Itinerary:
Elielinaukio - Töölönlahdenkatu - Mannerheimintie - Hämeenlinnanväylä - Vaskivuorentie - Jönsaksentie - Rajatorpantie - Pähkinärinteentie - Lammaslammentie - Vihdintie - Kehä III - Juvankartanontie - Niipperintie - Pohjoisentie - Hiirisuontie
Additional Information:
-
Service Statistics:
Trip distance №1: 27.0 km
Stops: 46
Trip distance №2: 26.6 km
Stops: 45
Direction: Elielinaukio → Kalajärven keskus
Direction: Kalajärven keskus → Elielinaukio
Comments :