Bewegungsbahn der Route auf der Karte
Plac Narutowicza
→
Plac Narutowicza
See route stops on the map
CloseService-Richtungen
Operating dates and week days
Weekends
Whole year
Timetable
07:00 - 23:00 every 30 min
Art und Routennummer:
Straßenbahn T
Reiseroute:
PL. NARUTOWICZA – Grójecka – pl. A. Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most Poniatowskiego – rondo J. Waszyngtona – al. Zieleniecka – Targowa – al. Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – al. Solidarności – pl. Bankowy – Marszałkowska – pl. Zbawiciela – Nowowiejska – Filtrowa – PL. NARUTOWICZA.
Verkehrsunternehmen:
Zarząd Transpotu Miejskiego w Warszawie
Zusätzliche Informationen:
Kursuje od 23 czerwca do 2 września w soboty, niedziele oraz 15 sierpnia.
W wagonach kursujących na linii "T" honorowane będą wszystkie rodzaje biletów ZTM.
Statistiken der Route:
The length of the trip line №1: 15.8 km
Anzahl der Haltestelen: 31
Haltestellen: Plac Narutowicza → Plac Narutowicza
Kommentare :