Bewegungsbahn der Route auf der Karte
Wiatraczna
→
Urząd Miasta
Wiatraczna → Urząd Miasta
Urząd Miasta → Wiatraczna
See route stops on the map
CloseService-Richtungen
Wiatraczna → Urząd Miasta
Urząd Miasta → Wiatraczna
Operating dates and week days
Weekdays
Whole year
Timetable
05:30 - 22:55 every 75 min
Operating dates and week days
Weekends
Whole year
Timetable
04:40 - 22:55 every 75 min
Art und Routennummer:
Bus 702 (Warszawa - Otwock)
Fahrpreis:
Strefa 1 - 4.40 zł, Strefa 2 - 7.00 zł
Reiseroute:
Grochowska - Płowiecka - Trakt Lubelski - Wał Miedzeszyński - Wał Miedzeszyński - Józefów (Al.Nadwiślańska) - Otwock (Mieszka I - Okrzei - Stefana Batorego - Andriollego - Armii Krajowej)
Verkehrsunternehmen:
Zarząd Transpotu Miejskiego w Warszawie
Zusätzliche Informationen:
linia strefowa
Przystanek graniczny: BŁOTA
Statistiken der Route:
The length of the trip line №1: 25.52 km
Anzahl der Haltestelen: 47
The length of the trip line №2: 26.08 km
Anzahl der Haltestelen: 48
Haltestellen: Wiatraczna → Urząd Miasta
Haltestellen: Urząd Miasta → Wiatraczna
Kommentare :