Zusätzliche Informationen:
Ob″edinennoe raspisanie vsekh reysov.
Upplands Väsby station - Runsa
po budnyam: 07:15, 08:45s, 11:45r-e, 13:45r, 15:15r, 16:30, 18:30, 20:30
sb: 08:15, 10:15, 13:15, 16:45, 19:15
vs: 10:15r-e, 13:15, 16:45, 19:15
Runsa - Upplands Väsby station
po budnyam: 07:39r, 12:19e, 14:18e, 15:49, 16:55, 18:54, 20:55
sb: 08:40, 10:40, 13:40, 17:10, 19:40
vs: 10:49, 13:40, 17:10, 19:40
Sättra gård - Upplands Väsby station
po budnyam: 07:44r, 09:44r, 12:24e, 14:23e, 15:54, 17:00, 18:59, 21:00
sb: 08:45, 10:45, 13:45, 17:15, 19:45
vs: 10:54, 13:45, 17:15, 19:45
Eds kyrka - Upplands Väsby station
po budnyam: 12:31, 14:31
vs: 12:30r
s - do "Sättra gård"
r - cherez "Runby backar"
e - cherez "Eds kyrka"
Statistiken der Route:
The length of the trip line №1: 10.52 km
Anzahl der Haltestelen: 17
The length of the trip line №2: 10.4 km
Anzahl der Haltestelen: 17
The length of the trip line №3: 13.69 km
Anzahl der Haltestelen: 27
The length of the trip line №4: 13.66 km
Anzahl der Haltestelen: 27
The length of the trip line №5: 14.84 km
Anzahl der Haltestelen: 28
The length of the trip line №6: 11.52 km
Anzahl der Haltestelen: 18
The length of the trip line №7: 7.26 km
Anzahl der Haltestelen: 13
The length of the trip line №8: 10.38 km
Anzahl der Haltestelen: 23
The length of the trip line №9: 7.41 km
Anzahl der Haltestelen: 16