Bewegungsbahn der Route auf der Karte
Tallinna bussijaam
→
Narva
Tallinna bussijaam → Narva
Narva → Tallinna bussijaam
See route stops on the map
CloseService-Richtungen
Tallinna bussijaam → Narva
Narva → Tallinna bussijaam
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
Art und Routennummer:
Bus 363 (Tallinn - Narva)
Reiseroute:
Tallinna bussijaam - Kuusalu tee - Loobu - Viitna - Aaspere - Haljala tee - Teater - Rakvere - Sõmeru - Padaorg - Aseri tee - Purtse - Viru (Kiviõli) - Lüganuse - Püssi - Kiviõli teerist - Kunstide kool - Kohtla-Järve - Postkontor - Jõhvi - Oru rist - Sillamäe - Sinimäe - Laagna - Tempo - Energia - Narva
Verkehrsunternehmen:
Taisto Transport Aktsiaselts
Zusätzliche Informationen:
-
Statistiken der Route:
The length of the trip line №1: 233.9 km
Anzahl der Haltestelen: 27
The length of the trip line №2: 239.09 km
Anzahl der Haltestelen: 23
Haltestellen: Tallinna bussijaam → Narva
Haltestellen: Narva → Tallinna bussijaam
Kommentare :