Bewegungsbahn der Route auf der Karte
Parzymiechy, Częstochowska
→
Dworzec Autobusowy
See route stops on the map
CloseService-Richtungen
Parzymiechy, Częstochowska → Dworzec Autobusowy
Operating dates and week days
Sa
Whole year
Timetable
08:35
Art und Routennummer:
Bus Parzymiechy - Częstochowa (przez Natolin)
Reiseroute:
Parzymiechy - Zimnowoda - Brzózki - Natolin - Zbrojewsko - Zajączki Pierwsze - Zajączki Drugie - Krzepice - Iwanowice Duże - Opatów - Wilkowiecko - Brzezinki - Waleńczów - Kłobuck - Libidza - Gruszewnia - Lgota - Częstochowa
Verkehrsunternehmen:
PKS Częstochowa
Zusätzliche Informationen:
-
Statistiken der Route:
The length of the trip line №1: 59.8 km
Anzahl der Haltestelen: 48
Haltestellen: Parzymiechy, Częstochowska → Dworzec Autobusowy
Parzymiechy, Częstochowska Parzymiechy, Krzepicka Zimnowoda, skrz. Zimnowoda, OSP Brzózki Natolin Zbrojewsko, skrz. Zbrojewsko, centrum Zajączki I, koniec miejscowości Zajączki I, skrz. / Zimnowoda Zajączki I, kościół Zajączki II, Nowa Wieś Krzepice, Kuźnicka Krzepice, Nowokrzepice Krzepice, Częstochowska Krzepice, Dąbrowskiego / Liceum Krzepice, Dąbrowskiego / Rolnicza Iwanowice Duże V Iwanowice Duże III Iwanowice Duże II Opatów X Opatów XII Wilkowiecko II Wilkowiecko IV Brzezinki I Walenczów IV Walenczów II Kłobuck, Górnicza Kłobuck, Wieluńska Kłobuck, Długosza Kłobuck, Zamkowa Kłobuck, Rynek Kłobuck, 3 Maja Kłobuck, Częstochowska Kłobuck, cmentarz Libidza Gruszewnia I Gruszewnia Lgota Częstochowa, Goździków Częstochowa, Grabówka ODRODZENIA WRĘCZYCKA RYNEK WIELUŃSKI KOMENDA MIEJSKA POLICJI DĄBROWSKIEGO - SĄDY KOŚCIUSZKI Dworzec Autobusowy Kommentare :