Bewegungsbahn der Route auf der Karte
Kuleje, Szkolna
→
Częstochowa, D.A.
Kuleje, Szkolna → Częstochowa, D.A.
Częstochowa, D.A. → Kuleje, Szkolna
See route stops on the map
CloseService-Richtungen
Kuleje, Szkolna → Częstochowa, D.A.
Częstochowa, D.A. → Kuleje, Szkolna
Operating dates and week days
Weekdays
Von 02.01 Bis 12.01
Timetable
12:20
Operating dates and week days
Weekdays
Von 27.01 Bis 08.04
Timetable
12:20
Operating dates and week days
Weekdays
Von 15.04 Bis 26.06
Timetable
12:20
Operating dates and week days
Weekdays
Von 01.09 Bis 22.12
Timetable
12:20
Art und Routennummer:
Bus Kuleje - Częstochowa (przez Szarlejka)
Reiseroute:
Kuleje - Nowiny - Bór Zapilski - Czarna Wieś - Węglowice - Puszczew - Węglowice - Czarna Wieś - Bieżeń - Borowe - Długi Kąt - Wręczyca Wielka - Kalej - Szarlejka - Częstochowa
Verkehrsunternehmen:
PKS Częstochowa
Zusätzliche Informationen:
Odjazd z Kulej - 12:20S
Odjazdy z Częstochowy - 14:40Edn, 17:00Fd
d - nie kursuje 24 i 31 grudnia.
E - kursuje w dni robocze od poniedziałku do soboty.
F - kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku.
n - nie kursuje w Wielką Sobotę.
S - kursuje w dni nauki szkolnej.
Statistiken der Route:
The length of the trip line №1: 39.54 km
Anzahl der Haltestelen: 42
The length of the trip line №2: 39.46 km
Anzahl der Haltestelen: 43
Haltestellen: Kuleje, Szkolna → Częstochowa, D.A.
Kuleje, Szkolna Kuleje, PKP Nowiny, Długa Nowiny, OSP Nowiny, skrz. Bór Zapilski Węglowice, szkoła Puszczew II Puszczew I Puszczew II Węglowice, szkoła Czarna Wieś, skrz. Czarna Wieś, Słoneczna Bieżen, Wręczycka Borowe, PKP Borowe, Długa / Nowa Borowe, Długa / Długi Kąt Długi Kąt III Długi Kąt II Długi Kąt I Wręczyca Wielka, Sienkiewicza / Podgaj Wręczyca Wielka, UG Wręczyca Wielka, Śląska Wręczyca Wielka Kolonia Kalej, Główna I Kalej, Główna II Kalej, Główna III Szarlejka, Łukasiewicza IV Szarlejka, Łukasiewicza III Szarlejka, Łukasiewicza II Szarlejka, Łukasiewicza I Częstochowa, Goździków Częstochowa, Grabówka Częstochowa, Św. Rocha / szkoła ODRODZENIA WRĘCZYCKA CMENTARZ ŚW. ROCHA RYNEK WIELUŃSKI KOMENDA MIEJSKA POLICJI DĄBROWSKIEGO - SĄDY PLAC BIEGAŃSKIEGO Częstochowa, D.A. Haltestellen: Częstochowa, D.A. → Kuleje, Szkolna
Częstochowa, D.A. PLAC BIEGAŃSKIEGO DĄBROWSKIEGO - SĄDY KOMENDA MIEJSKA POLICJI RYNEK WIELUŃSKI CMENTARZ ŚW. ROCHA WRĘCZYCKA ODRODZENIA Częstochowa, Św. Rocha / szkoła Częstochowa, Grabówka Szarlejka, skrz. Szarlejka, Łukasiewicza I Szarlejka, Łukasiewicza II Szarlejka, Łukasiewicza III Szarlejka, Łukasiewicza IV Kalej, Główna III Kalej, Główna II Kalej, Główna I Wręczyca Wielka Kolonia Wręczyca Wielka, Śląska Wręczyca Wielka, UG Wręczyca Wielka, Sienkiewicza / Podgaj Długi Kąt I Długi Kąt II Długi Kąt III Borowe, Długa / Długi Kąt Borowe, Długa / Nowa Borowe, PKP Bieżen, Wręczycka Czarna Wieś, Słoneczna Czarna Wieś, skrz. Węglowice, szkoła Puszczew II Puszczew I Puszczew II Węglowice, szkoła Bór Zapilski Bór Zapilski I Nowiny, skrz. Nowiny, OSP Nowiny, Długa Kuleje, PKP Kuleje, Szkolna Kommentare :