Bewegungsbahn der Route auf der Karte
Hlavná stanica (F)
→
Cintorín Slávičie
Hlavná stanica (F) → Cintorín Slávičie
Cintorín Slávičie → Hlavná stanica
See route stops on the map
CloseService-Richtungen
Hlavná stanica (F) → Cintorín Slávičie
Cintorín Slávičie → Hlavná stanica
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
23:30, 00:00, 00:30, 01:30, 02:30, 03:30
Art und Routennummer:
Bus N31
Statistiken der Route:
The length of the trip line №1: 5.93 km
Anzahl der Haltestelen: 10
The length of the trip line №2: 6.1 km
Anzahl der Haltestelen: 10
Zusätzliche Informationen:
-
Reiseroute:
Námestie Franza Liszta - Štefánikova - Staromestská - Nábrežie Arm. Generála L. Svobodu - Staré Grunty
Haltestellen: Hlavná stanica (F) → Cintorín Slávičie
Haltestellen: Cintorín Slávičie → Hlavná stanica
Kommentare :