Bewegungsbahn der Route auf der Karte
Hlavná stanica (D)
→
Nové SND
Hlavná stanica (D) → Nové SND
Nové SND → Hlavná stanica
See route stops on the map
CloseService-Richtungen
Hlavná stanica (D) → Nové SND
Nové SND → Hlavná stanica
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
04:29 - 23:14 every 13 min
Art und Routennummer:
Obus 210
Reiseroute:
Nám. Franza Liszta - Šancová - Legionárska - Karadžičova - Páričkova - Mynské nivy - Karadžičova - Dostojevského rad - Landererova - Olejkárska (späť: Olejkárska - Krupkova - Dostojevského rad)
Zusätzliche Informationen:
S 01.11.2021 - №40
Statistiken der Route:
The length of the trip line №1: 3.65 km
Anzahl der Haltestelen: 9
The length of the trip line №2: 4.15 km
Anzahl der Haltestelen: 9
Haltestellen: Hlavná stanica (D) → Nové SND
Haltestellen: Nové SND → Hlavná stanica
Kommentare :