Bewegungsbahn der Route auf der Karte
Červený most
→
Cintorín Vrakuňa
Červený most → Cintorín Vrakuňa
Cintorín Vrakuňa → Červený most
See route stops on the map
CloseService-Richtungen
Operating dates and week days
Weekdays
Whole year
Timetable
04:55 - 23:10 every 16 min
Operating dates and week days
Weekends
Whole year
Timetable
05:07 - 23:10 every 18 min
Art und Routennummer:
Obus 212
Fahrpreis:
0,70 € - 1,20 € €
Reiseroute:
Cesta na Červený most - Lamačská cesta - Limbová - Stromová - Pražská - Štefánikova - Hodžovo nám. - nam. 1. mája - Kollárovo nám - Mickiewiczova (späť: Mickiewiczova - Jánska - nam. 1. mája) - 29. augusta - Mlynké nivy - Prievozská - Mierová - Čučoriedková
Zusätzliche Informationen:
S 01.11.2021 - №42
Statistiken der Route:
The length of the trip line №1: 11.34 km
Anzahl der Haltestelen: 24
The length of the trip line №2: 11.19 km
Anzahl der Haltestelen: 26
Haltestellen: Červený most → Cintorín Vrakuňa
Haltestellen: Cintorín Vrakuňa → Červený most
Kommentare :