مسار الطريق على الخريطة
Dworzec autobusowy
→
Dworzec Autobusowy
See route stops on the map
CloseService Directions
Dworzec autobusowy → Dworzec Autobusowy
Operating dates and week days
Weekdays
From 13.01 To 22.03
Timetable
06:30, 12:40
Operating dates and week days
Weekdays
From 01.04 To 31.05
Timetable
06:30, 12:40
Operating dates and week days
Weekdays
From 01.09 To 27.10
Timetable
06:30, 12:40
Operating dates and week days
Weekdays
From 05.11 To 30.10
Timetable
06:30, 12:40
نوع وعدد النقل:
حافلة Gostynin - Kazimierzów - Gostynin
يمر على الشوارع:
Gostynin - Bierzewice - Helenów - Bierzewice - Gostynin - Gorzewo - Lucień - Kazimierzów - Lucień - Gorzewo - Gostynin - Bierzewice - Gostynin
إحصاءات الطريق:
The length of the trip line №1: 31.66 كم
مناطق التوقف: 29
مناطق التوقف: Dworzec autobusowy → Dworzec Autobusowy
Dworzec autobusowy Wojska Polskiego Aleja Popiełuszki Bierzewicka, Stara Betoniarnia Bierzewicka, Nadleśnictwo Bierzewice Bierzewice II Kruk, Szpital Kruk, osiedle Gorzewo Wieś Gorzewo Lucień, Lipowa Lucień Kazimierzów, skrz. Kazimierzów, figura Kazimierzów I Lucień Lucień, Lipowa Gorzewo Gorzewo Wieś Kruk Osiedle Kruk Szpital Bierzewice II Bierzewice Bierzewicka, Nadleśnictwo Bierzewicka, Stara Betoniarnia Aleja Popiełuszki Wojska Polskiego Dworzec Autobusowy تعليقات: :