مسار الطريق على الخريطة
Dworzec autobusowy
→
Dworzec Autobusowy
Dworzec autobusowy → Dworzec Autobusowy
Dworzec autobusowy → Dworzec Autobusowy
See route stops on the map
CloseService Directions
Dworzec autobusowy → Dworzec Autobusowy
Dworzec autobusowy → Dworzec Autobusowy
Operating dates and week days
Weekdays
From 13.01 To 22.03
Timetable
Operating dates and week days
Weekdays
From 01.04 To 31.05
Timetable
Operating dates and week days
Weekdays
From 01.09 To 27.10
Timetable
Operating dates and week days
Weekdays
From 05.11 To 30.10
Timetable
نوع وعدد النقل:
حافلة Gostynin - Gostynin (przez Bierzewice, Emilianów)
يمر على الشوارع:
Gostynin - Legarda - Pogórze - Emilianów
وكالة العبور:
PKS Gostynin
إحصاءات الطريق:
The length of the trip line №1: 33.2 كم
مناطق التوقف: 32
The length of the trip line №2: 33.19 كم
مناطق التوقف: 30
مناطق التوقف: Dworzec autobusowy → Dworzec Autobusowy
مناطق التوقف: Dworzec autobusowy → Dworzec Autobusowy
تعليقات: :