مسار الطريق على الخريطة
Stany
→
Dworzec Autobusowy
See route stops on the map
CloseService Directions
Stany → Dworzec Autobusowy
Operating dates and week days
Weekdays
From 13.01 To 22.03
Timetable
06:20
Operating dates and week days
Weekdays
From 01.04 To 31.05
Timetable
06:20
Operating dates and week days
Weekdays
From 01.09 To 27.10
Timetable
06:20
Operating dates and week days
Weekdays
From 05.11 To 30.12
Timetable
06:20
نوع وعدد النقل:
حافلة Stany - Częstochowa (przez Kłobuck)
يمر على الشوارع:
Stany - Górki - Bór Zajaciński - Ługi-Radły - Bór Zajaciński - Brzeziny - Przystajń - Panki - Praszczyki - Kawki - Truskolasy - Golce - Klepaczka - Wręczyca Wielka - Wręczyca Mała - Grodzisko - Kłobuck - Libidza - Gruszewnia - Lgota - Częstochowa
وكالة العبور:
PKS Częstochowa
إحصاءات الطريق:
The length of the trip line №1: 57.74 كم
مناطق التوقف: 45
مناطق التوقف: Stany → Dworzec Autobusowy
Stany Górki, przedszkole Górki I Węzina Ługi - Radły, Szkolna Ługi - Radły, OSP Ługi - Radły, Kościół Bór Zająciński, szkoła Brzeziny Przystajń, Rynek Przystajń, Częstochowska Panki, OSP Praszczyki Kawki Truskolasy, Rynek Truskolasy, Częstochowska / cmentarz Golce I Golce II Golce III Wręczyca Wielka, 3 Maja / las Wręczyca Wielka, 3 Maja / centrum Wręczyca Wielka, Mickiewicza Wręczyca Mała, Zamkowa Grodzisko, Kłobucka Kłobuck, Staszica Kłobuck, 3 Maja Kłobuck, osiedle Kłobuck, Zamkowa Kłobuck, Rynek Kłobuck, 3 Maja Kłobuck, Częstochowska Kłobuck, cmentarz Libidza Gruszewnia I Gruszewnia Lgota Częstochowa, Goździków Częstochowa, Grabówka ODRODZENIA WRĘCZYCKA RYNEK WIELUŃSKI KOMENDA MIEJSKA POLICJI DĄBROWSKIEGO - SĄDY KOŚCIUSZKI Dworzec Autobusowy تعليقات: :