مسار الطريق على الخريطة
B.M.Cassino/Dworzec PKS (059)
→
Łapy, Dworzec PKS
B.M.Cassino/Dworzec PKS (059) → Łapy, Dworzec PKS
Łapy, Dworzec PKS → B.M.Cassino/Dworzec PKS (059)
See route stops on the map
CloseService Directions
B.M.Cassino/Dworzec PKS (059) → Łapy, Dworzec PKS
Łapy, Dworzec PKS → B.M.Cassino/Dworzec PKS (059)
نوع وعدد النقل:
حافلة Białystok - Łapy (przez Suraż)
إحصاءات الطريق:
The length of the trip line №1: 45.45 كم
مناطق التوقف: 26
The length of the trip line №2: 45.78 كم
مناطق التوقف: 27
وكالة العبور:
PKS NOVA Białystok
يمر على الشوارع:
Białystok - Kleosin - Księżyno - Niewodnica Korycka - Zalesiany - Tołcze - Niecki - Iwanówka - Turośń Kościelna - Czaczki Wielkie - Czaczki Małe - Rynki - Średzińskie - Zawyki - Zawyki-Ferma - Końcowizna - Suraż - Łapy-Pluśniaki - Łapy-Dębowina - Łapy
مناطق التوقف: B.M.Cassino/Dworzec PKS (059) → Łapy, Dworzec PKS
مناطق التوقف: Łapy, Dworzec PKS → B.M.Cassino/Dworzec PKS (059)
تعليقات: :