Trajectory of the route on the map
Horyniec-Zdrój, Mickiewicza 11
→
Dworzec Zachodni
Horyniec-Zdrój, Mickiewicza 11 → Dworzec Zachodni
Dworzec Zachodni → Horyniec-Zdrój, Mickiewicza 11
See route stops on the map
CloseService Directions
Horyniec-Zdrój, Mickiewicza 11 → Dworzec Zachodni
Dworzec Zachodni → Horyniec-Zdrój, Mickiewicza 11
Operating Dates and Days
Everyday
Year-Round
Schedule
08:05, 14:50
Type & Route Name:
Bus Horyniec Zdrój - Warszawa
Itinerary:
Horyniec-Zdrój - Podemszczyzna - Basznia Górna - Basznia Dolna - Młodów - Lubaczów - Cieszanów - Stary Lubliniec - Zamch - Obsza - Babice - Łukowa - Chmielek - Rakówka - Księżpol - Biłgoraj - Frampol - Goraj - Tarnawa Mała - Wysokie - Lublin - Ryki - Gończyce - Garwolin - Warszawa
Service Statistics:
Trip distance №1: 345.17 km
Stops: 32
Trip distance №2: 359.15 km
Stops: 33
Direction: Horyniec-Zdrój, Mickiewicza 11 → Dworzec Zachodni
Horyniec-Zdrój, Mickiewicza 11 Horyniec-Zdrój, Mickiewicza Osiedle Podemszczyzna Basznia Górna PKP Basznia Dolna, OSP Młodów, skrz. Lubaczów, D.A. Lubaczów, Mickiewicza szpital Cieszanów, Dworcowa Stary Lubliniec Zamch Obsza Babice Łukowa AGR Łukowa I Chmiełek, szkoła Chmiełek POM Rakówka Księżpol, Taniew Biłgoraj, D.A. Franpol, Rynek Goraj, Rynek 600-lecia Tarnawa Mała Wysokie Lublin, Dworzec PKS Ryki, D.A. Gończyce Garwolin, Legionów . Zarzecze Wiatraczna Centrum 06 Dw. Centralny 06 Dworzec Zachodni Direction: Dworzec Zachodni → Horyniec-Zdrój, Mickiewicza 11
Dworzec Zachodni Centrum 05 Dw. Wschodni 07 Wiatraczna Garwolin, Kościuszki PUP Gończyce Ryki, D.A. Lublin, Dworzec PKS Dworzec Główny PKP - Kunickiego Wysokie Tarnawa Mała Goraj, Rynek 600-lecia Franpol, Rynek Biłgoraj, D.A. Księżpol, Taniew Rakówka Chmiełek POM Chmiełek II Łukowa I Łukowa AGR Babice Obsza Zamch Stary Lubliniec Cieszanów, Dworcowa Lubaczów, Mickiewicza szpital Lubaczów, D.A. Młodów, skrz. Basznia Dolna, OSP Basznia Górna PKP Podemszczyzna Horyniec-Zdrój, Mickiewicza Osiedle Horyniec-Zdrój, Mickiewicza 11 Comments :